Firma ART-POLER istnieje na rynku kilka lat i zajmuje się profesjonalnym montażem balustrad zewnętrznych i wewnętrznych ze stali nierdzewnej, poręczy chromoniklowych, różnego typu zadaszeń, orurowania samochodów. Jako firma realizujemy nietypowe zlecenia z powierzonych nam projektów i działamy w województwie podkarpackim i głównie w okolicach Dębicy, Mielca, Tarnowa i Rzeszowa.

Zajmujemy się wyspecjalizowanym montażem wszelkiego rodzaju elementów wyposażenia sklepów tj. regałów, półek, stojaków itp. Oferujemy montaż barierek różnego rodzaju, pochwytów, schodów, słupków, krat pomostowych, ławek, stojaków rowerowych etc.

Wszystkie produkty wykonujemy zgodnie z Państwa lub zaproponowanym przez nas projektem. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie w stylowy i elegancki sposób połączyć chromonikiel z drewnem czy też szkłem. Ceniąc Państwa czas i indywidualne zapotrzebowania świadczymy usługi spawalnicze z dojazdem do domu.

Jako firma prężnie rozwijająca się chętnie podejmiemy stałą współpracę zarówno z klientami indywidualnymi jak również wszelkimi instytucjami i firmami. W trosce o naszego klienta nasz zespół jest do państwa dyspozycji pod wskazanymi numerami telefonów 7 dni w tygodniu. Aby ułatwić Państwu wybór zapraszamy do zapoznanie się z naszą stroną internetową a także katalogiem, które mogą być dla Państwa pomocne przy tworzeniu własnego projektu. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy już dzisiaj!